Rodzaje terapii uzależnień

Nasze usługi są całkowicie dobrowolne. Skupiamy się na psychoterapii uzależnień, depresji oraz lęków. Podczas terapii analizujemy aspekty Twojego życia, takie jak styl życia czy środowisko, żeby dotrzeć do sedna problemu. Wszędzie, gdzie jest to możliwe, zapraszamy również rodzinę i bliskich do pomocy w skierowaniu Cię na właściwą ścieżkę powrotu do zdrowego trybu życia.

Psychoterapia zaburzeń zw. z czynnościami behawioralnymi

Uzależnienia behawioralne takie jak hazard, zakupy, internet, gry komputerowe, sex, kredyty, to współczesne choroby. Obok uzależnień chemicznych to właśnie uzależnienia behawioralne mogą zniszczyć życie, relacje. Ucieczka w nowe uzależnienia sprawia, że choć na chwilę można doznać ulgi, zapomnienia podobnie jak przy zażywaniu różnych substancji.

Psychoterapia
zaburzeń
depresyjno-lękowych

Zaburzenia depresyjno – lękowe powodują bardzo dużo ograniczeń. Depresja i różnego rodzaju lęki uważane są za jedne z najczęściej występujących zaburzeń. To nie tylko smutek. Obecnie depresja ma wiele twarzy. Poprzez oddziaływania psychoterapeutyczne można poprawić jakość życia. Psychoterapia zaburzeń depresyjno – lękowych przynosi ogromne zmiany w funkcjonowaniu. Jako wykwalifikowana kadra wiemy jak trudno jest żyć z depresją czy zaburzeniami lękowymi, jak bardzo utrudnia to zdrowe funkcjonowanie. Poprzez psychoterapię mamy możliwość dokonania zmian w życiu, sposobie myślenia.

Psychoterapia zaburzeń zw. z substancjami psychoaktywnymi

Ten rodzaj leczenia prowadzimy w grupie oraz indywidualnie w ten właśnie sposób osoby uzależnione mogą doświadczać procesu zmiany. Preferujemy podejscie humanistyczne. Jesteśmy tutaj po to, aby pomóc przetrwać trudne momenty w życiu i zacząć od nowa

Dane
kontaktowe

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Empatia

Lokalizacja
Maszewo 14A, 09-400 Brwilno

Rejestracja, zapytania
(+48) 531 425 057

E-mail
kontakt@osrodekempatia.pl

NIP: 744-151-54-41

REGON: 369145818

Zobacz mapę dojazdu

    Skorzystaj z
    formularza kontaktowego