Poznaj nasz
ośrodek

Galeria fotografii

Opinie o naszym ośrodku

Najmocniej polecam prywatny ośrodek terapii uzależnień EMPATIA! Fantastyczne miejsce i jeszcze lepsi terapeuci! Powiedziałam kiedyś, że pierwszy krok zaczyna się od zdania sobie sprawy, przyznania się, że ma się problem. Teraz myślę, iż jednak od chęci zmiany. Dziękuje z całego serca terapeutom: Ewelinie, Jackowi i Wojtkowi (wymieniam w kolejności poznania) za wysłuchanie (nie ocenianie!) i pokazanie mi drogi. Dzięki Wam dziś czuję się silniejszym człowiekiem. Poczucie, że w chwili słabości mogę do was zadzwonić, wiele mi daje. Ćma (nie mucha) nie siada! Uściskajcie Tosieńkę ode mnie proszę i mam nadzieję do szybkiego zobaczenia! ;)

Anna Stelmaszczuk

Wszystkim, którzy szukają pomocy dla siebie lub najbliższych polecam prywatny ośrodek leczenia uzależnień EMPATIA. Terapeuci z dużym doświadczeniem, indywidualne podejście do każdego pacjenta, rodzinna atmosfera, cisza, spokój, wspaniałe położenie - w koło dużo przyrody dającej możliwość wyciszenia się i pracy nad sobą. Pokoje komfortowe, do dyspozycji jacuzzi, co wspaniale odpręża. Polecam z całego serca.

Krzysztof Kowalczyk

Niezastąpiona, profesjonalna kadra w niesamowitym miejscu. Świetne warunki na bardzo wysokim poziomie, kameralne grono gwarantujące lepsze wyniki w terapii. Indywidualne podejście do każdego pacjenta, ogrom zrozumienia i chęć pomocy każdemu, bez względu na historię i rodzaj dotykanego problemu.

Martyna Zachmann

Wyszkolona kadra z ogromnym doświadczeniem. Bardzo komfortowe warunki pobytu, świetnie usytuowany ośrodek. Kontakt z naturą umożliwiający wyciszenie, kameralne grono gwarantujące lepsze wyniki w terapii. Indywidualne podejście do każdego pacjenta, świetny kontakt z terapeutami, którzy służą pomocą o każdej porze.

Hania

Zaskakująco przyjazny i przytulny ośrodek, choć nazwa “ośrodek” nie do końca adekwatna. To po prostu bardzo ładny i wygodny dom z kompetentnymi gospodarzami, gdzie od pierwszych chwil nabrałam przekonania, że jestem we właściwym i dobrym miejscu. Zrozumienie, przychylność, miła atmosfera i program, który pozwala odetchnąć zarówno od codziennych trosk, jak i wielkiego ciężaru, jakim jest uzależnienie. Serdecznie polecam.

Honorata

Dane
kontaktowe

Lokalizacja
Maszewo 14A, 09-400 Brwilno

Rejestracja, zapytania
(+48) 531 425 057

E-mail
kontakt@osrodekempatia.pl

Zobacz mapę dojazdu

    Skorzystaj z
    formularza kontaktowego